Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

Oem yani Peugeot Cıtroen GM Fomoco Opar Lancia ve elektronik ürünler hariç tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürünlerin yanlış veya hasarlı çıkması durumunda bundan alıcı veya kargo sorumludur firmamız hiçbir türlü sorumluluk üstlenmez.ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünlerin yanlış veya hasarlı çıkması durumunda bundan alıcı veya kargo sorumludur firmamız hiçbir türlü sorumluluk üstlenmez.